Witamy na stronie profesjonalnego doradztwa finansowego dukar.pl

Profesjonalne

doradztwo finansowe

to nasza specjalność!

O nas

 

Jesteśmy zgranym zespołem, który działa od lat na szeroko pojętym rynku finansowym. Wiemy, że zgłaszając się do nas oczekują Państwo pomocy i profesjonalnego doradztwa. Mając to na uwadze naszym głównym priorytetem jest satysfakcja klienta i dopasowanie odpowiedniej formy finansowania do jego potrzeb, ponieważ, jak wiadomo, nie każdemu odpowiada to samo rozwiązanie i każdy wymaga indywidualnego podejścia.

Obsłużyliśmy setki klientów i doskonale zdajemy sobie sprawę jaka powinna być rola doradcy, dlatego prowadzimy naszego klienta przez zawiłości bankowych procedur, aby jak najbardziej komfortowo osiągnąć zamierzony cel, jaki wspólnie ustaliliśmy. Długofalowa współpraca z największymi bankami i instytucjami finansowymi w Polsce pozwala na maksymalne skrócenie czasu procesu, co jest bardzo cenione przez tych, którzy nam zaufali.

Wiemy jak ważny jest ciągły rozwój, dlatego nie spoczywamy na laurach i stawiamy na ciągłe podnoszenie kwalifikacji, aby sprostać wymaganiom rynku i klientów.

Prowadzimy kompleksowe usługi, od doboru oferty finansowania, przez obsługę procesu, po ubezpieczenie komunikacyjne, cały czas opiekując się klientem.

Zgłoś się do nas, możesz być pewny, ze zostaniesz obsłużony szybko, profesjonalnie i będziesz mógł śmiało polecić naszą firmę. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Telefon i formularz kontaktowy znajduje się w zakładce kontakt.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz
przedstawimy naszą szczegółową ofertę.

Skontaktuj się z nami już teraz!
lub odwiedz nas w naszym biurze, którego lokalizacę znajdziesz poniżej!